banner1

banner2

banner3

تحصیل در لیتوانی

دانشگاه‌های لیتوانی از جمله دانشگاه‌های برتر اتحادیه اروپا محسوب ‌‌می‌شوند. تحصیل در دانشگاه‌های لیتوانی برای دانشجویان خارجی در اکثر رشته‌ها به زبان انگلیسی امکان پذیر است.
سیستم دانشگاهی به صورت ترمی است.
برترین دانشگاه لیتوانی دانشگاه ویلنیوس است.
اغلب رشته‌های مهندسی دانشگاه‌های لیتوانی در شهر کاونوس قرار دارند، اما برخی از رشته‌های مهم دانشگاهی در ویلنیوس، پایتخت لیتوانی مثل رشته‌های پزشکی، کامپیوتر، لیزر، ارتباطات و روزنامه نگاری دردانشگاه ویلنیوس ‌‌می‌باشد که بیشترین دانشجویان خارجی را دارند.
هزینه دانشگاهی بطور میانگین بر اساس رشته تحصیلی در حدود سه هزار تا هفت هزار یورو در سال است. تمامی دانشجویان خارجی از سوی اداره مهاجرت لیتوانی هر ساله کارت اقامتی با امکان رفت و آمد در تمامی 27 کشور اتحادیه اروپا دریافت ‌‌می‌کنند.
دانشجویان خارجی پس از اتمام دانشگاه، امکان زندگی و دریافت اقامت دائم را در صورت یافتن کار در اتحادیه اروپا دارند.
مدارک صادره از دانشگاه‌های لیتوانی در تمامی کشورهای اتحادیه اروپا معتبر است و مجددا ارزیابی نمی‌شود.
البته دانشگاه‌های لیتوانی به سخت گیرترین دانشگاه‌ها در اتحادیه اروپا شهرت دارند و از این رو تحصیل به دانشجویانی که دارای بنیه علمی ضعیف هستند، به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.
با توجه به این که شرکت آتوسا تنها نماینده رسمی و انحصاری دانشگاه ویلنیوس در ایران و تاجیکستان و افغانستان است، امتیارات ویژه‌ای برای دانشجویانی که از سوی این شرکت اعزام ‌می‌شوند، وجود دارد.

 

خدمات ویژه این شرکت:

  • اخذ پذیرش تحصیلی در تمامی مقاطع (کارشناسی - کارشناسی ارشد - دکترا) از کشور لیتوانی، بدون احتیاج به ایلز و تافل در کلیه مقاطع
  • تامین خوابگاه با تخفیف‌های ویژه مدرن و مجهز به تمامی امکانات استاندارد ایرو با حداقل قیمت باور نکردنی به مبلغ ماهیانه 80 یورو که شامل اجاره خوابگاه بیمه درمانی و هزینه انرژی
  • تامین مجوز کار به مدت 20 ساعت در هفته از سوی دانشگاه جهت اشتغال و تامین بخشی از هزینه زندگی و شهریه در طول مدت تحصیل
  • با اعزام دانشجو از سوی شرکت آتوسا و تایید آن از سوی ما و ارسال مدارک دانشجو و صحت آنان از سوی دانشگاه ویلنیوس، بدون هیچ گونه آزمونی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت

هزینه کامل دانشجو به طور متوسط ماهیانه با هزینه شهریه دانشگاه، مسکن، بیمه کامل، انرژی، خورد و خوراک و لوازم دانشگاهی به مبلغ 600 یورو خواهد بود.

 

برای اطلاع از جزئیات تحصیل در لیتوانی ‌با ما تماس بگیرید.

Wheather

Contact

123255
امروز
دیروز
هفته قبل
ماه قبل
جمع کل
62
29
121804
127
123255

تماس با ما


نام خود را وارد نمایید.

آدرس ایمیل معتبر خود را وارد نمایید.

عنوان پیام خود را درج نمایید.

لطفا پیغام خود را وارد نمایید.