banner1

banner2

banner3

افتتاح حساب بانکی

پس از این که شرکت مورد نظر شما ظرف مدت قانونی راه اندازی شد، به ترتیب وکلای ما با انجام مراحل قانونی حساب حقوقی برای شما در یکی از بانک‌های معتبر لیتوانی افتتاح کرده که قابلیت انجام کلیه معاملات مالی و اقتصادی را بر پایه یورو، دلار و لیتاس (واحد پولی لیتوانی) دارا خواهد بود.
شما با دریافت کارت‌های بانکی خود می‌توانید آزادانه و بدون هیچ محدودیتی در خصوص انجام خدمات بانکی و پولی مورد نظر برای تجارت یا صنعت مورد نظر خودتان اقدام کنید.
همچنین با دریافت کارت اقامت اتحادیه اروپا، این امکان برای شما به وجود می‌آید که بصورت شخصی نیز در نزد بانکهای اروپایی افتتاح حساب نمایید و درخواست کارت اعتباری مورد نظر خود را ارائه نمایید.
در زمینه افتتاح حساب بانکی با توجه به همکاری‌های ما با گروه‌های بانکی اروپایی به مشتریان خود کمک خواهیم کرد تا بتوانند حساب بانکی خود را در حداقل زمان ممکن افتتاح کنند. هرکجا بانک نیاز داشت به صورت حضوری به سوالات بانک پاسخ داده شود. ما نماینده خود را با شما همراه می‌کنیم تا در بانک حاضر شده و مشکل شما را حل کنند.
یکی از نکات ویژه و بارز مجموعه Atousa توانایی افتتاح حساب در بانک‌های معتبر لیتوانی و اروپایی و ارایه مشاوره‌های لازم برای افتتاح حساب‌های بانکی همین مجموعه در سایر نقاط جهان است.
مجموعه وکلا و کارشناسان ما توانسته‌اند با مطالعه دقیق قوانین و بررسی امکانات موجود شرایط را برای بهره‌مندی هموطنان ایرانی فراهم کنند.

Wheather

Contact

123264
امروز
دیروز
هفته قبل
ماه قبل
جمع کل
71
29
121804
127
123264

تماس با ما


نام خود را وارد نمایید.

آدرس ایمیل معتبر خود را وارد نمایید.

عنوان پیام خود را درج نمایید.

لطفا پیغام خود را وارد نمایید.